Casa Chiquilluma Ξενοδοχείο
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πισίνα Εξωτερική πισίνα |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το άνετο Casa Chiquilluma Ξενοδοχείο Piedra Blanca διαθέτει επίσης Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα.
Fundacion Casa Wabi είναι σε απόσταση 4 χλμ. Άνετη τοποθεσία προσφέρει εύκολη πρόσβαση στις γύρω πόλεις, όπως Santa Cruz Huatulco 128 χλμ. μακριά.
Τα μπάνια διαθέτουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους καθώς και στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Παραλία Playa Ντοράντο969 χλμ.
- Fundacion Casa Wabi4053 χλμ.
- Auditorio CAMP4696 χλμ.
- Παραλία Playa Roca Blanca4152 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Πουέρτο Εσκοντίντο31 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- 24ωρη υποδοχή
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από τo Casa Chiquilluma Ξενοδοχείο;
Θα χρειαστούν 20 λεπτά με τα πόδια από τo Casa Chiquilluma Ξενοδοχείο μέχρι το κέντρο της πόλης. - ✈
Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Πουέρτο Εσκοντίντο από τo Casa Chiquilluma Ξενοδοχείο;
Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Πουέρτο Εσκοντίντο βρίσκεται σε απόσταση 35 χλμ. από τo Casa Chiquilluma Ξενοδοχείο. - 🚗
Πού μπορούμε να παρκάρουμε σε τo Casa Chiquilluma Ξενοδοχείο;
Μπορείτε να παρκάρετε το όχημά σας στο χώρος στάθμευσης του τo Casa Chiquilluma Ξενοδοχείο. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo Casa Chiquilluma Ξενοδοχείο;
Σε τo Casa Chiquilluma Ξενοδοχείο μπορείτε να κάνετε check out στις 12:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε ξενοδοχείο;
Η μέση τιμή δωματίου σε ξενοδοχείο αποτελεί 126$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο. - ❓
Έχει γραφείο εργασίας στα δωμάτια του τo Casa Chiquilluma Ξενοδοχείο;
Ναι, θα έχει χώρο εργασίας σε μερικά δωμάτια του τo Casa Chiquilluma Ξενοδοχείο. - ❓
Τι πισίνα έχει σε τo Casa Chiquilluma Ξενοδοχείο;
Υπάρχει εξωτερική πισίνα σε τo Casa Chiquilluma Ξενοδοχείο.